2018 Antre için Vestiyer Modelleri

0
691
views
2018-antre-icin-vestiyer-modelleri-11

Evimize ilk girdiğimiz veya misafirlerimizi ilk karşıladığımız yer antredir. Bu yüzden antremizin iyi dekore edilmiş olması, evimiz hakkında misafirlerimizi ön fikirler verecektir. “Aman ne de olsa giriş” diye düşündüğünüzde, en büyük yanlış yapmış olabilirsiniz. Çünkü ilk girişte paltoların ve montların çıkarılmasıyla birlikte ilk izlenim, antrelerde meydana gelir. Bu sebepten dolayı antrenizi iyi dekore etmelisiniz.

ANTRENİZİN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE VESTİYER ALIN

Vestiyerler, antrelerin en büyük dekor malzemeleridir. Bu yüzden vestiyer alırken, antrenizin büyüklüğünü hesap ederek seçimler yapmalısınız. Çünkü büyük bir antre seçmeniz durumunda, giriş ve çıkışlar her ne kadar insanlar için kolay olsa da, herhangi bir eşya aldığınızda içeriye girmekte zorlanabilirsiniz. Ve ilk girişte ferah bir hava oluşturmak için, büyüklüğünü baz almayı unutmayın.

KULLANIŞLI VESTİYERLER SEÇMEYE ÖZEN GÖSTERİN 

Sadece mobilya yığını olan vestiyerler değil, içerisine giyim eşyalarınız ve ayakkabılarınız gibi bir çok eşyanızı koyabileceğiniz bol seçenekli vestiyerlerden tercih edin. Çünkü göze hoş gelse de kullanımı az olan vestiyerler, sizi bir süre sonra rahatsız edebilir.

KORİDORUNUZ İLE UYUMLU OLSUN

Eğer antreden sonra bir koridora sahipseniz, koridorunuzdaki halı ve mobilyalar ile uyumlu olmasına özen gösterin. Buradaki renk uyumu ve tasarım uyumu evinizi bütünleştirecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here