3 Boyutlu Taş Desenli Duvar Kağıtları

0
960
views
3-boyutlu-tas-desenli-duvar-kagitlari

Dekorasyon yaparken önce duvarlarlardan başlarız. Çünkü dekorasyonun en önemli noktalarından biri duvarlardır. Eskiden renklerle duvarlarımızı güzelleştirirken, artık duvar kağıtları ile güzelleştirmeye başladık. İlk zamanlarda sade ve desenli duvar kağıtları vardı. Ve çok fazla seçeneğimiz yoktu. Bu yüzden dekorasyon yaparken duvar kağıdı seçmekte zorlanırdık.

Oysa son günlerin trendi 3D duvar kağıtları ile birlikte evlerimizde, seçtiğimiz duvar kağıdının yaşıyoruz. Örneğin denizle alakalı bir duvar kağıdı seçtiysek, sanki kendimizi plajda hissedebiliyoruz. Bu gibi etkenlerden dolayı 3D duvar kağıtları büyük ilgi görüyor.

DOĞAYI SEVENLER İÇİN TAŞ DESENLİ 3D DUVAR KAĞITLARI

Sizde doğayı seviyorsanız, taşlık ve dağlık alanlarda dolaşmaktan hoşnutsanız eğer taş desenli 3 boyutlu duvar kağıtları tam size göre. Onlarca çeşite sahip olan taş desenlerle, istediğiniz manzaraya sahip taş desenlerini duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. Evinizin oturma odası veya salonunda sanki o taşlarda yürüyor ve o anı soluyor gibi hissedebilirsiniz.

Taş desenli duvar kağıtlarında sadece siz değil, misafirlerinizde de farklı hisler uyandıracaktır. Taş desene sahip 3 boyutlu duvar kağıtlarında evin o bölümü sanki taştan yapılmış hissi uyandırır ve gelen misafirleriniz ona dokunma ihtiyacı hisseder. Bu da sizin açınızdan büyük bir gurur olacaktır. 3 Boyutlu taş desenlerde dokunduğunuzda kabartmalarında olduğunu görebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here