Bej Salon Dekorasyonu Fikirleri

0
135
views
bej-salon-dekorasyonu-10

Salon dekorasyonlarında en çok tercih edilen renklerden biridir Bej rengi. Sözlükteki anlamı “Sarıya çalan kahverengi” olarak bilinir. Ancak bir çok eşyada tercih edilen bej rengine genel itibariyle baktığınıda, farklı tonlarını görmek mümkündür. Bir den fazla tonu vardır ve her tonu da ayrı bir güzelliği yansıtır.

Salonunuzda bej rengi tercih etmek istiyorsanız, en doğru seçimlerden birini yaptığınızı söyleyebiliriz. Çünkü Bej rengi uyumlu bir renk olarak bilinir. Ortalama her renkle bağdaşır ve her renge uyum sağlayarak, sizin eşya seçiminizde size fazlasıyla kolaylık sağlar.

Üsttede belirttiğimiz gibi bej rengi ile kolayca salon dekorasyonunuzu yapabilirsiniz. Bej renk tercih ettiğinizde, diğer halı, koltuk takımları ve aksesuarlarınızı seçerkende büyük kolaylık yaşayacaksınız. İster çiçekli böcekli eşyalar, istersenizde desenli halılar tercih edebilirsiniz.

Dilersenizde daha sade ve minimalist bir tercihte bulunabilirsiniz. Bej rengi ile birlikte ton farkı da çok önemli değildir. İster koyuya yakın tonlar, istersenizde açık tonları tercih edebilirsiniz. İki renk tonlarında da aynı zevki bulacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here