Evinizi 2018 Rustik Perde Modelleri ile Donatın!

0
374
views
2018-rustik-perde-modelleri-9

Rustik perde modelleri bir çok ev veya işyerinde karşımıza çıkıyor. Çünkü korniş yerine rustik modeli kullanılması daha kolay gelmektedir. Rustik perde nedir? Rustik perde korniş yerine borunun kullanılması ve perdenin halka şeklindeki ucunun olması olarak nitelendirebiliriz.

OTELLERDE DAHA SIK GÖRÜLÜR

Otellerin banyolarında daha sık görüldüğü gerçeği vardır. Çünkü oteller, misafirlerinin daha rahat edebilmesi için banyolarda rustik perde modellerini kullanır. Bunun gerçekten kullanımı kolaydır.

ARTIK EVLERİMİZE DE GİRİYOR

2018 rustik perde modellerine baktığımızda, artık evlerimizde de yer aldığını rahatlıkla görebiliriz. Kornişler, düzen itibariyle sık olması ve pileleri dolayısıyla daha iyi görünürler. Ama sade ve güzel bir görünüm tercih edenler için rustik perde modelleri daha iyi olacaktır. Her gün kullanılan, tül ve güneşlik perdelerinin sürekli açılması nedeniyle, evlerinizde rustik perdeyi tercih etmeniz daha kolay olacaktır.

DAHA ÇOK METAL BORULAR KULLANILIYOR

Genel kullanımına baktığımızda, daha çok metal boruların tercih edildiğini görüyoruz. Çünkü metal borular daha ihtişamlı ve zengin bir gösterim sunuyor. Buna dayanarak, sizde evlerinizde rustik perde modeli düşünüyorsanız, metal boruları kullanabilirsiniz. ,

AHŞAP MODELLERDE VAR

Ahşap modellerin olmadığını söylemek yanlış olur. Eğer ben metal sevmem derseniz, ahşap modellerinden birine tercih edebilirsiniz. Ahşap denilince tek renk aklınıza gelmesin. Bir çok renge sahip, ahşap renkleri mevcuttur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here