Salon için Perde Modelleri 2018

0
436
views
salon-icin-perde-modelleri-12

Salonunuzu mu dekor ediyorsunuz? O halde sizi en çok düşündüren eşyalardan biri de perdeleriniz olacaktır. Perdelerin seçimi zordur ve evin dekoruyla uyumu konusunda bazen kararsızlıklar yaşanabilmektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı size tavsiyelerimiz olacak.

JALUZİ PERDEYİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ

Eskiden sadece ofislerde kullanılan jaluzi perdeler, artık evimize girdi. Hemen hemen her odada kullanılan jaluzi perdeler, salona dekor yapanların ilk tercihleri arasında bulunuyor. 2018 itibariyle, jaluzi perdeler de en iyi ve en güzel modelleri görebilmek mümkün.

Salonu yaşam alanı olarak kullanmayı düşünüyorsanız eğer, günlük kullanımlarınızda sizin için pratik bir perde olacaktır.

RUSTİK PERDELER İLGİ ÇEKİYOR

Farklı görünümü nedeniyle, artık her evde görebileceğimiz rustik perdeler dekorasyonuza büyük renk katacak gibi görünüyor. Korniş bölgesinin yuvarlık bir boru olması ve perdenizin toka bölümlerinin halkasında geçmesiyle oluşan bu perde, artık tüm evlerde yerini alıyor.

Sizde salonunuzda farklı bir perde modeli ile karşılaşmak isterseniz eğer, 2018 rustik perde modellerini incelemenizde fayda var.

ZEBRA PERDELERE DE MUTLAKA BAKIN

İsmini en çok duyduğumuz perde modelleri arasında olan zebra perdeler, 2018 yılı itibariyle bir çok farklı renk ve desene sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Daha lüks durması sebebiyle en çok tercih edilen perdeler arasında geliyor. Salon dekorasyonu için tercih edilen perdelerden olması sebebiyle eviniz için bu perde modelini mutlaka düşünmelisiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here